Yhteystiedot:

Seuran nimi: Someron Voima ry
Katuosoite: Myllypadontie 8 B 15
Postinumero: 00920
Postitoimipaikka: Helsinki

Y-tunnus : 0205860-1

Pankkiyhteydet:

OP: FI23 5434 0840 5030 44

SP: FI79 4327 1040 0100 07

Jäsenmaksu: 20 €, alle 15v 10 €

Someron Voiman jäseneksi voit liittyä helposti täältä.

Someron Voiman johtokunta vuodelle 2021

Puheenjohtaja:  Timo Rannikko / 040-7782464 / timo.rannikko123@gmail.com 
Varapuheenjohtaja: Ismo Valve / 044-5801702 / ismo.valve@gmail.com 
Sihteeri:  Harri Vuorela / 050-337 3168 / harri.vuorela52@gmail.com 
Taloudenhoitaja/jäsen: Tommy  Lundberg / 0400-970259 / tullarelundberg@hotmail.com 
Jäsen:   Henri Hakamäki / 040-7039401 / henrihakamaki@gmail.com 
Jäsen:   Raila Hakamäki / raila.hakamaki@somero.fi 
Jäsen:   Riitta Lehtinen / 0400-477929 
Jäsen:   Marjukka Lamppu / 040-4194666 / lamppumaisku@gmail.com 
Jäsen:   Kimmo Korpi-Seppälä / 0500-933157 / kimmo.korpi-seppala@lantmannenagro.fi 
Jäsen:   Sari Koivisto / sari.koivisto@digia.com 
Jäsen:   Marjaana Hieta / 050-3611217 / marjaana.hieta@gmail.com

Ota yhteyttä:

Yhteydenotto *